+38 067 ‎520 67 07 зворотний дзвінок

Переваги

ЕКОНОМІЧНІСТЬ


Важливою складовою будівельних проектів є економія та швидкість. Це зумовлено тим, що замовники обґрунтовано висувають на адресу забудовників як основні вимоги - зниження витрат на матеріали, а також економія часу та робочих годинників. Блоки UDK тут є незамінними матеріалами, що сприяють виконанню цих вимог.
 

МІЦНІСТЬ

Автоклавний газобетон має досить високу міцність, що дає можливість застосовувати його в несучих стінових конструкціях. Також він має високі теплоізолюючі властивості. І це дозволяє обходитися без додаткового утеплення, якщо товщина стінки становить 375-400 мм.

ЛЕГКА ВАГА

Маса стіни з автоклавного газобетону через його маленьку щільність менше втричі в порівнянні зі стіною з цегли. А в порівнянні зі стіною з керамзитобетону – в 1,7 раза нижче.

Значного зниження трудовитрат і, відповідно, підвищення швидкості будівництва досягають завдяки тому, що один блок UDK в обсязі дорівнює більш ніж 10 цеглам. І, що важливо, встановлюється при кладці за один прийом.

Блоки мають зручні захоплення для рук, і навіть недосвідчений працівник може виконати кладку рівно та якісно завдяки системі «паз - гребінь» на торцях виробу.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Однією з визначальних характеристик газобетону є його чудові теплоізолюючі властивості. Теплоізоляція в кілька разів вища, ніж у бетону, силікатної або керамічної цегли, забезпечується її пористою структурою.
Що дає? Комфорт насамперед, адже в будинках, збудованих із газобетонних блоків, прохолодно навіть улітку і дуже тепло взимку

Вогнестійкість

Газобетонні блоки UDK належать до категорії негорючих матеріалів. Стіна, виконана з даних блоків, витримує вплив дуже високих температур протягом тривалого часу, що перешкоджають розповсюдженню відкритого вогню. Газобетонні блоки можуть застосовуватись для стін будівель усіх класів вогнестійкості.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Екологічність місць проживання людини в даний час набуває все більшої актуальності. І перед кожним будівництвом необхідно враховувати, що кожна будівля повинна не тільки відповідати функціональним та естетичним вимогам, а й не чинити негативних екологічних впливів на довкілля та здоров'я людини.

ЗАМОВИТИ ГАЗОБЛОК

Напишіть Ваш телефон та наш менеджер передзвонить.
Для уточнення деталей замовлення.

Також Ви можете зробити замовлення за телефоном
+38 067 ‎520 67 07

Контакти

Зв'язатися з нами можна за телефонами

+38 067 ‎520 67 07